Herbal Aşk

AKTİF YAŞAM KULÜBÜ

HERKESE MERHABA

Kulübümüze Hoş Geldiniz!

Öncelikle tek amacınız kilo vermekse üzgünüz, buradan çok daha fazlasını alarak çıkacaksınız🙂 Öncelikle beslenme neden bu kadar önemli ondan bahsedelim.

Hayatımız her gecen gün hizlanirken aslinda ne cok sey kaçırıyoruz. Ne zaman kendinize şu soruları sordunuz?

  • Hayat amacınız ne?
  • En cok sizi ne mutlu eder?
  • Ya da hayatta en vazgecilmeziniz nedir?

Bir çoğumuzun belki hic düşünmediği sorular bunlar. Hayattaki en buyuk yolculuk insanin kendisine yaptığı yolculuktur kesinlikle. Farkındalığınızi arttirirken gune motive olarak baslayacaginiz, ayni zamanda sonuc alan kişilerle tanisirken beslenme ile ilgili ipuçları alacağınız online kulupler hayatınızda ciddi anlamda fark yaratacak. Yarim saat surecek bir seansimizda misafirimiz olabilirsiniz. Bunun için kulübümüzle iletişime geçmeniz yeterli.

Günümüz hastalıklarının %70 i beslenme kaynaklı diyor Dünya Sağlık Örgütü. Peki neden böyle? Artık yediğimiz gıdalar eskisi gibi kaliteli değil. İnsan nüfusunun artması ve ekilebilir arazilere binalar dikilmesi sonucu daha az sürede daha fazla mahsül almak için kullanılan hormonlar, zirai tarım ilaçları ve bununla beraber bozulan tohumlar.

Yani bu şu demek; dedelerimizin bir tabak fasulyeden aldığı vitamin ve minerali biz 7-8 tabaktan alabiliyoruz. Gıda içerikleri bu kadar düşmüşken yiyiyoruz ama doymuyoruz maalesef. Ve bununla beraber enerjimiz düşüyor, gün içinde kendimizi gergin hissediyoruz ve git gide kilomuz artmaya başlıyor. Ancak güzel haber şu ki doğru, dengeli ve yeterli beslenerek artan kilolarımızı ve bu hastalıkların %50 sini engelleyebiliriz.

Peki dengeli ve yeterli beslenmeyi nasıl öğrenip uygulayacağız. İşte burada koçluk devreye giriyor.

Önemli olan ürünü almak değil. Ürünü yaşam tarzınıza doğru şekilde yerleştirmek. Bu nedenle birebir koçluk yaparak en iyi sonucu almanızı sağlamak asıl derdimiz.

Umarım kendiniz için en iyi karari sizde bizim gibi verip bu keyifli yolculuğa çıkarsınız.

Biz Ne Yapıyoruz

Herbal Aşk Aktif Yaşam Kulübümüz
siz değerli misafirlerine aşağıdaki konularda hizmet ve destek vermektedir.

Hizmetlerimiz

Yaşam Koçluğu

Hizmetlerimiz

Beslenme Planlama

Hizmetlerimiz

Sağlıklı Kilo Alma

Hizmetlerimiz

Sağlıklı Kilo Verme

Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı

Hizmetlerimiz

Sporcu Beslenmesi

Aktif Yaşam Koçlarımız

Aslı Yalçın

Aktif Yaşam Koçu

Süleyman Yalçın

Aktif Yaşam Koçu