Herbalife Distribütörlüğü ile Kendi İşinizin Patronu Olun

Dünyanın lider doğrudan satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün başlayın – sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın, ücretsiz eğitim ve seminerlerimize katılın ve kendi işinizin temellerini atın.

Avantajlar Sık Sorulan Sorular

Aramıza katıldığınızda ihtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri ücretsiz alıyor olacaksınız.

Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

Hem Hayatlara dokunUN hem de kendi işiniZİ kurUN

Bir Herbalife Nutrition Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri ücretsiz alıyor olacaksınız. Kayıt olduktan sonra işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Nutrition Danışmanınız ve Sponsorunuz Süleyman Yalçın‘dan öğrenebileceksiniz. Süleyman Bey her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacak.

Kendi Patronunuz Olun

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verin. Esnekliğin iş-özel hayat dengesi bakımından son derece olumlu etkiler yarattığının kanıtlandığı bir ortamda, aradığınız fırsat bu olabilir. Kendi ekibinizi oluşturun ve yaşam tarzınıza uygun bir iş kurun.

Altın Standart Garantisi

Altın Standart taahhüdümüz, büyümenize yardımcı olmak için belirlendi. Bu garanti çerçevesinde, birlikte çalışması kolay ve tam anlamıyla şeffaf bir kuruluş olarak, iş hedeflerinizi desteklemek için muazzam şartlar sunuyoruz.

 
Avantajlar

Herbalife Distribütörü Olmanın Avantajları

Merak Edilenler

Sık Sorulan Sorular

Bu işe ne kadar zaman ayırmalıyım?

Herbalife Nutrition İş Fırsatına ne kadar zaman ve çaba harcayacağınıza siz karar vereceksiniz. Haftada 40 veya 4 saat ayırmak – ya da hiç ayırmamak – tamamen size kalmış.

Distribütör olduğumda ne kadar kazanacağım?

Distribütör olarak %50’ye varan oranlarda Herbalife ürünlerini indirimli alabilirsiniz. Ancak beklentilerinizi her zaman gerçekçi seviyede tutmalısınız. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışmanızın yanı sıra işe harcadığınız zaman, enerji ve çaba elde edeceğiniz iş sonuçları açısından belirleyici rol oynayacaktır. Bir karar vermeden önce lütfen Ortalama Brüt Gelir Beyanı dokümanımızı inceleyin.

Distribütör olmanın başlıca avantajları nelerdir?

1. Esneklik: Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verebilir, iş fırsatınızı yaşam şartlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

2. Kalite: Gücünü bilimden alan ve her gün milyonlarca müşteri tarafından kullanılan üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

3. Topluluk: Herbalife Nutrition İş Fırsatına katıldığınızda, aynı zamanda global bir topluma da katılmış olacaksınız. Herbalife Nutrition ailesinin bir parçası olarak her türlü destek ve tavsiyeden yararlanabileceksiniz.

4. Ödüller: Üyeler portalımıza ücretsiz erişim imkanı kazanacaksınız. Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra ürün ve beslenme bilginizi artırmanıza yardımcı olacak en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

Beslenme hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Herbalife Nutrition Distribütörü olduğunuzda, beslenme, sağlık, satış teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına erişebileceksiniz.

Neden distribütör olmalıyım?

%50’ye varan avantajlarla orjinal Herbalife ürünlerine sahip olun.

Özel bilgilerin ve etkinliklerin yer aldığı platform sayesinde, ürünlerle ve dengeli beslenmeyle ilgili eğitim imkanına kavuşacaksınız.

İşinizi yaşamınıza uygun hale getirebilir, başkalarına yardım edebilir ve sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Dünyanın lider doğrudan satış markalarından biri ile çalışarak temel veya ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

Bir distribütör olarak Online Satış yapabilir miyim?

Webdeyeral ile olan işbirliğimizden faydalanarak siz de online sanal mağaza websitenizi kolaylıkla kurabilir ve işinizi desteklemek ve müşterilerinize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

Fikrimi değiştirirsem üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Üyelerimize sunduğumuz Altın Standart Taahhüdü çerçevesinde, işinizi düşük başlangıç maliyetleriyle kurabileceksiniz. Eğer Herbalife Nutrition İş Fırsatının size uygun olmadığına karar verirseniz, ilk 12 ay içerisinde Üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Sormak istediğiniz herhangi bir şey?

Aklınıza takılan her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç Distribütör Başvuru Sayfasına Git