Ayrıcalıklı Üyelik ile ürünlere %35’e varan indirimlerle sahip olun!

Bir Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Üyesi olarak daha sağlıklı bir bedene kavuşmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm Herbalife ürünlerini %35’e varan indirimlerle satın almak istemez miydiniz? Böylelikle satıcıların şişirdiği piyasa fiyatlarıyla değil, ürünlerinizi en cazip fiyatlarla ilk elden siz satın alabilirsiniz.

Avantajlar Sık Sorulan Sorular

Aramıza katıldığınızda ihtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri ücretsiz alıyor olacaksınız.

Bizim sponsorluğumuzda ayrıcalıklı üye olan müşterilerimize ücretsiz koçluk ve danışmanlık fırsatı

başvuru sizden, ücretsiz yaşam koçluğu bizden

İhtiyacınız olan tüm koçluk ve danışmanlık hizmetini Herbal Aşk Aktif Yaşam Kulübü‘nden ücretsiz alıyor olacaksınız. Kayıt olduktan sonra  ihtiyaç duyduğunuz kilo alma ya da kilo verme hedeflerinize uygun, sizin ihtiyaçlarınıza özel kullanmanız gereken ürünlere ait bilgileri kişisel Herbalife Nutrition Danışmanınız ve Sponsorunuz Süleyman Yalçın ve Aslı Yalçın‘dan öğrenebileceksiniz. Aktif yaşam koçlarımız her zaman sorularınıza cevap vermek ve ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak adına size yardımcı olmak için yanınızda olacak.

%35’e Varan İndirim Olanağı

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı‘na dahil olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir, bu sayede tüm ürünlere erişim sağlanır. Satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 ile %35 arasında indirimler kazanarak direk firmadan ürün alma hakkınız olacak.

Tüm Siparişlerinizden Puan Kazanın

Herbalife geliştirdiği online alışveriş sistemi sayesinde aldığınız tüm ürünlerden puan kazanmanızı sağlar ve üyelik tamamen ÜCRETSİZDİR. Telefon, tablet veya bilgisayar her yerden kolayca erişim sağlanabilir.

 
Avantajlar

Ayrıcalıklı Üyelik Avantajları

Merak Edilenler

Sık Sorulan Sorular

Neden ayrıcalıklı üye olmalıyım?

Sağlıklı beslenerek hedeflediğiniz kiloya ulaşmak ve kendinizi daha zinde hissetmek için yaşam tarzınızı ve beslenmenizi değiştirmeye karar verdiğinizde doğru ürünleri ve kaynakları kullanmak zorunda olduğunuzun bilincinde olacaksınız.

Ayrıcalıklı Müşterilere sunulan avantajlar aşağıdakileri içerir:

  • Yeni ürünleri deneme imkanı, ürün sonuçlarınızı desteklemek üzere özel promosyonlar, ürün odaklı özel iletişimler.
  • Önerilen Müsteri fiyatı yerine ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alma fırsatı
  • Ürün Siparişi için MyHerbalife.com’a erişin.
  • Daha yüksek indirim seviyeleri için puan biriktirin.
Üye olduktan sonra ürün almak zorunda mıyım?

Ürün alma zorunluluğunuz yoktur.

Bu ürünleri başka alışveriş sitelerinden alabiliyor muyum?

Herbalife ürünlerini sadece Herbalife Bağımsız Üyeleri, Ayrıcalıklı Müşterileri ve Distribütörleri satabilir. Bu ürünlerin üçüncü şahıs sitelerinde satışı yasaktır.

Bu ürünleri nasıl kullanacağım?

Aslında işin en kritik noktası burası. Bizim sponsorluğumuzda Ayrıcalıklı üye olarak hesap oluşturduğunuzda ihtiyaç duyduğunuz hedeflere göre uygulamanız gereken günlük programların oluşturulması, satın alamnız gereken ürünlern belirlenmesi ve beslenme diyetinizin oluşturulması hususunda aktif yaşam koçlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabiliyor olacaksınız.

Beslenme hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Üyesi olduğunuzda, beslenme, sağlıklı yaşam teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına erişebileceksiniz.

Online satış yapabilir miyim?

Ayrıcalıklı Müşteriler, Herbalife Nutrition ürünlerini yalnızca kişisel tüketim için satın almak isteyen ve onlara özel avantajlardan yararlanan müşterilerdir. Ayrıcalıklı Müşteriler Herbalife Nutrition ürünlerini satamaz, herhangi bir kişiye sponsor olamaz ve Herbalife Nutrition Pazarlama Planına bağlı gelir yapısından faydalanamazlar

Webdeyeral ile olan işbirliğimizden faydalanarak siz de online sanal mağaza websitenizi kolaylıkla kurabilir veve dilerseniz tüm Herbalife ürünlerinin satışını bir Distrübütör üye olduktan sonra siz de yapabilirsiniz.

Herbalife'un sunduğu başka üyelik tipleri mevcut mu?

Herbalife Nutrition’da iki farklı seçenek mevcuttur: Ayrıcalıklı Müşteriler ürünleri kişisel tüketim için kullanabilir ve indirimli olarak satın alabilir. Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörleri ise ürünleri kişisel tüketim için satın almalarının yanı sıra, müşterilerine perakende ürün satışı yapmak ve daha fazla müşteriye ulaşacak Distribütörlerden oluşan bir satış ekibi kurarak Herbalife Nutrition iş firsatından faydalanabilirler.

Hem Ayrıcalıklı Müşteriler hem de Distribütörler şirketten doğrudan ürün satın alırlar.

Sormak istediğiniz herhangi bir şey?

Aklınıza takılan her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç Ayrıcalıklı Üye Başvuru Sayfasına Git