Ayrıcalıklı Müşteri Başvurusu

Ayrıcalıklı Müşteriler, Herbalife Nutrition ürünlerini yalnızca kişisel tüketim için satın almak isteyen ve onlara özel avantajlardan yararlanan müşterilerdir. Ayrıcalıklı Müşteriler Herbalife Nutrition ürünlerini satamaz, herhangi bir kişiye sponsor olamaz ve Herbalife Nutrition Pazarlama Planına bağlı gelir yapısından faydalanamazlar.

Ayrıcalıklı Müşteri Programına katılmak için aşağıdaki adımları takip ederek siz de Herbalife ayrıcalıklarına erişebilirsiniz.

Hadi Başlayalım

1. Adım - Üyelik

Herbalife‘in sunduğu tüm ayrıcalıklara sahip olmak için ilk adım Bir Herbalife Üyeliği Oluşturmaktır. Yandaki görsele tıklayarak ilgili üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. 

Üyelik için eposta kutusuna erişiminiz bulunan geçerli bir eposta hesabı kullanmanız gerekiyor. Gelecekte tüm bilgilendirmeleri bu eposta hesabınıza alacağınızı hatırlatırız.

Başvurunuzu Biz Yapalım İster Misiniz?
adim-2-uyelik-tipi-seciminiz

2. Adım - Üyelik Tipi Seçimi

1. adımda üyelik hesabımızı oluşturduğumuzda sizi yandaki ekran karşılayacak.

Bu aşamada Ayrıcalıklı Müşteri Olarak Kayıt Olun seçimi yaparak başvurumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

3. Adım - Sponsor Bildirimi

Bu adımda, Ayrıcalıklı Müşteri Programına katılmak için Sponsorunuzun bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Lütfen aşağıdaki bilgileri kullanarak üyelik kaydınıza devam ediniz.

Sponsorun Herbalife ID Numarası : T1Y0012420
Sponsor Soyadı (ilk 3 harf) : YAL

Sponsor bilgilerini yukarıda belirttiğimiz şekilde girdiğinizde görselde de görüldüğü üzere sponsorunuz olarak Süleyman Yalçın görünecektir.

Her şey doğru gidiyor. Hadi kişisel bilgilere geçelim.

adim-3-sponsor-bilgisi

4. Adım - Kişisel Bilgi girişi ve Sözleşme Onayı

Sponsor bilgilerini yukarıdaki girip aynısayfada kaydımıza devam ettiğimizde  Kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. İsminizi nüfüs cüzdanınızda yazıldığı gibi girdiğinizden emin olun. TC Kimlik numaranızı girin, sistem otomatik olarak doğrulamayı yapar, eğer doğrulama sağlanamaz ise Nüfus Cüzdanı fotoğrafı yüklemeniz gerekebilir.

Ardından son sayfada üyelik sözleşmenizi onaylamanızın ardından sizi aşağıdaki ekran karşılayacak.

Tebrikler

Herbalife Nutrition ve Herbal Aşk Aktif Yaşam Kulübü‘ne hoş geldiniz!

Ayrıcalıklı üyeliğinizi başarıyla oluşturdunuz. Bir karşılama mesajı kayıt sırasında kullandığınız eposta adresinize çoktan gönderildi. Bir bakmak isteyebilirsiniz.

Artık aşağıdaki avantajlara sahipsiniz:

  • Herbalife Nutrition ürünlerinin kolay Online Siparişi.
  • Herbalife Nutrition ürünlerinin kalitesini ve avantajlarını tanımanıza yardımcı olmak için harika araçlar ve ipuçları
  • En son Herbalife Nutrition haberleri
  • Sponsorunuz Süleyman Yalçın‘ın Ücretsiz Herbal Aşk Aktif Yaşam Kulübü Koçluğu
  • Ve çok daha fazlası!

Sizi aramızda gördüğümüz için çok mutlu olduk. Dilerseniz sponsorunuz Süleyman Yalçın ile iletişime geçmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition ürünlerinin satışını yapmanız ya da sponsorluk faaliyetlerinde bulunmanız halinde, Ayrıcalıklı Müşteriliğiniz Herbalife Nutrition tarafından iptal edilecektir.

Çünkü; Ayrıcalıklı Müşteriler, Herbalife Nutrition ürünlerini yalnızca kişisel tüketim için satın almak isteyen ve onlara özel avantajlardan yararlanan müşterilerdir. Ayrıcalıklı Müşteriler Herbalife Nutrition ürünlerini satamazlar.

AYRICALIKLI MÜŞTERİ BAŞVURU FORMU

Başvuru sırasında kullandığınız internet tarayıcısına bağlı olarak üyelerimiz kimi zaman kayıt sırasında bir takım zorluklarla karşılaşabiliyor. Bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olabilmek için başvurunuzu sizin adınıza biz de yapabiliriz. 

Başvurunuzun tarafımızca yapılmasını rica ediyorsanız aşağıdaki formu doldurarark bize gönderebilirsiniz. Ya da dilerseniz başvurunuzu farklı bir internet tarayıcısı kullanarak tekrar deneyebilirsiniz. Farklı bir tarayıcı olarak Firefox’u önerebiliriz. Firefox’u indirmek için tıklayınız.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Başvurunuz tamamlandığında yukarıda belirttiğiniz eposta adresinize gerekli bilgiler gönderilecektir.